קישורים חשובים המפנים את הגולשים לשירותי מצבות מכל הסוגים, ושירותי קבורה ואבל, ושירותים כמו מודעות אבל, ציוד אבלים ועוד. הנושא הזה חשוב מאוד, מכיוון שכל אדם יגיע לרגע בחייו בו יצטרך להתמודד עם תקופת אבל. תהליך האבל הוא תהליך קשה ומורכב, ולכן חשוב לספק למשפחות את התמיכה והשירותים המתאימים בזמן הקשה הזה. אחת הדרכים לסייע למשפחות הנפטרים היא לרכז בעבורם עמוד אינטרנטי מקוון ובו קישורים למקורות מהימנים בהם שירותי מצבות איכותיים ושירותי קבורה. בעידן הדיגיטלי שבו אנחנו חיים, רוב האנשים משתמשים באינטרנט כדי למצוא מידע ושירותים. בעמוד אינטרנטי ייעודי מקוון ניתן למצוא את המגוון הרחב של שירותים המספקים מצבות ושירותי קבורה, ולבחור את המתאימים לצרכים האישיים של המשפחה בקלות ובמהירות. כאשר הם מקושרים לאתרי בוני מצבות איכותיים אמינים ובעלי מוניטין רב ו/או חברות קבורה, הם יכולים להוביל הגולשים למקום הנכון ולהציע להם את השירותים המתאימים. קישורים אלה יכולים להיות קישורים ישירים לדפי המידע והשירותים הרלוונטיים, או קישורים שמפנים לגולשים לדפים אחרים באתר שמספקים מידע נוסף ומפרט על השירותים. בנוסף לקישורים, חשוב גם לספק מידע מפורט ומעודכן על השירותים המוצעים. זה יכול לכלול מידע מהימן ועדכני על המצבות השונות הזמינות, על תהליכי הקבורה והאבל, ועל השירותים הנוספים שניתן לקבל כחלק מהתהליך. כמו כן, קישורים מובילים אל מידע על מחירי מצבות באתר ייעודי למחירי מצבות והתנאים של השירותים, כך שהגולשים יוכלו לקבל מידע מלא ולהתכונן היטב לתהליך האבל. בנוסף לשירותי המצבות והקבורה, ישנם גם שירותים נוספים הקשורים לתהליך האבל. לדוגמה, ישנם שירותים של מודעות אבל חינם שמסייעים למשפחות לפרסם את המידע על מותם של אחד מחברי המשפחה ולהודיע לקרוביהם ולחבריהם. ישנם גם גופים שמספקים ציוד אבלים חינם, כמו כסאות, שולחנות, אוהלי אבלים, ציוד הגברה פרחים ועוד. כל אלה הם שירותים שיכולים להקל על המשפחה בתהליך האבל ולספק את הכלים הנדרשים להתמודד עם הקשיים הנובעים מהאבל.

לסיכום, קישורים חשובים המפנים את הגולשים לשירותי מצבות מכל הסוגים ולשירותי קבורה ואבל, ושירותים כמו מודעות אבל, ציוד אבלים ועוד, הם חשובים במיוחד בעידן הדיגיטלי שבו אנחנו חיים. הם מאפשרים לגולשים למצוא בקלות ובמהירות את השירותים המתאימים לצרכיהם ולהתמודד עם האבל בצורה הטובה ביותר. כל אדם יגיע לרגע בחייו בו יצטרך להתמודד עם מצב אבל, ולכן חשוב לספק לו את התמיכה והשירותים הנדרשים בזמן הקשה הזה.

הקישורים החשובים:

קטלוג מצבות הכין בעבורכם עמוד זה ובו הקישורים שיעזרו לכם לצלוח את תקופת האבלות המורכבת ויעדכן אותו מעת לעת על מנת שתוכלו להגיע תמיד אל המקור הטוב ביותר לאותה עת:

אנו מפנים אתכם ל"קישורים חשובים" באינדקס מצבות הישראלי שם מוצאים מידע מועיל לזקוקים למצבות, שירותי מצבות נלווים, שירותי קבורה ועוד

המשתתפים במיזם קטלוג מצבות

השותפים שלנו במיזם קטלוג מצבות הם בוני המצבות ואתרי מצבה החשובים ביותר בישראל, רשימת בוני מצבות והאתרים המשתפים בפרויקט קטלוג מצבות

בוני מצבות המשתתפים במיזם קטלוג מצבות

מצבות מצדה

מצבות ברקת

מצבות קיר

מצבות רעננה

מצבות מודיעין

מצבות אריאל

מצבות פתח תקווה

אתרי מצבה המשתתפים במיזם

אינדקס מצבות הישראלי

מצבות לעם ישראל

שיש תל אביב

קטלוגים מצבות חיצוניים מומלצים

מצבות קבורה מכל הסוגים

מצבות קיר

מצבות סלעים


בוני מצבות המומלצים שלנו שאיתם כדאי לכם להתקשר הם:

מצבות ברקת הנימנית עם מיטב בוני מצבות הקבורה בישראל ובונה מצבות איכותיות ויפות בהתאמה אישית ובמחירים הוגנים,החל מ 4.000 ש"ח למצבות בודדות, 7.000 ש"ח למצבות כפולות, 4.200 ש"ח למצבות משפחתיות. טלפון מצבות ברקת 050-5955722, להזמנת ייעוץ הצעת מחיר ממצבות ברקת לחצו כאן.

מצבות מצדה חברת מצבות איכותית הבונה מצבות מכל הסוגים בשלל עיצובים מרהיבים ובמהירות שמעט חברות מצבות בארץ יכולות לבצע. טלפון מצבות מצדה 050-2299037, להזמנת ייעוץ והצעת מחיר ממצבות מצדה לחצו כאן.

לזקוקים למצבות קיר (סנהדרין) אנו ממליצים על חברת מצבות קיר הבונה מצבות קיר בכל בתי העלמין בהם נהוגה שיטת קבורת סנהדרין. טלפון מצבות קיר 053-3936390, להזמנת ייעוץ והצעת מחיר ממצבות קיר לחצו כאן.

למי שמעוניין לבדוק אופציות נוספות אנו ממליצים לבדוק גם באינדקס מצבות הישראלי, שם מרוכזים בוני מצבות הנחשבים לאיכותיים והוגנים בישראל. טלפון אינדקס מצבות הישראלי 053-3936390, להזמנת ייעוץ והצעת מחיר מבוני מצבות באינדקס מצבות הישראלי לחצו כאן.


לרשימת עמודי בוני מצבות מומלצים באינדקס מצבות הישראלי

הדף של מצבות קיר

הדף של מדיום גלאס

הדף של מצבות פתח תקווה

הדף של מצבות רעננה

הדף של קבלני מצבות יפות

הדף של מצבות אריאל

הדף של מצבות מודיעין

הדף של מצבות אבן ושיש שלומי

הדף של מצבות ראובן ע. בע"מ

הדף של מצבות ברקת

הדף של מצבות מצדה

הדף של שיש גואטה

הדף של אבני זיכרון

הדף של אבן ושיש נפתלי

הדף של מצבות תל אביב

הדף של שיש וינקלר

הדף של שגב מצבות

הדף של מצבות אבני חן

הדף של מצבות גברו סלע

הדף של מצבות לגזיאל

הדף של מצבות פלדמן

הדף של מצבות כדר באינדקס

הדף של מצבות פירו שבתאי

הדף של שיש עדן

הדף של מצבות חסון

הדף של מצבות המנציחים ציון

הדף של מצבות חבסוס

הדף של שיש אוראל

הדף של מצבות אור החיים

הדף של מצבות אבן שיש קדישאי

הדף של טיב מצבות - אומנות השיש

הדף של אסף א. א. מצבות

מצבות אשקלון והדרום

הדף של מצבות מזרחי

הדף של אבני חושן

הדף של מצבות גלעד

הדף של מצבות וולףסטון

הדף של רמי מצבות

הדף של חרש אבן

הדף של מצבות קולמוס בע"מ

הדף של שיש מלכות דוד

הדף של מצבות גבאי

הדף של מצבות דוד


מידע וטיפים מועילים:

כיצד מחדשים כיתוב למצבה חינם

ניקיון מצבות עשה זאת בעצמך

גופנים מומלצים לכיתוב על גבי מצבות


צרו קשר עם קטלוג מצבות

משרדים: סמטת הכרמל 25 ת"א

טלפון ראשי 053-3936390


לדף הבית