קטלוג מצבות בודדות ✔ קטלוג מצבות כפולות ✔ קטלוג מצבות משפחתיות ✔ קטלוג מצבות קיר ✔ קטלוג מצבות מיוחדות ✔ קטלוג מצבות גרניט שחור ✔ קטלוג מצבות גרניט אדום ✔ קטלוג מצבות שיש טורקי וגרניט אפור ✔ קטלוג מצבות זכוכית ✔ קטלוג מצבות לב ✔ קטלוג מצבות משולבות חומריםקטלוג מצבות אבני זכוכית קטלוג מצבות חיצוני ✔ מחירים שווים לכל כיס ✔ תשלום בסיום העבודה ✔ שירות אדיב ומתחשב | ייעוץ 053-3936390 |


מצבות מצדה

מצבות מצדה החלה דרכה בחברת בוטיק הבונה מצבות לפי הזמנה וחיש מהר הפכה לאחת מחברות מצבה הבולטות בישראל. צוות הבונים של מצבות מצדה הוא מהמיומנים והמוכשרים שבין בוני מצבות בארץ.

כאשר אנו מתמודדים עם אבדן אדם יקר לנו, חשוב לנו למצוא דרך מתאימה להנצחה - מצבה איכותיות ומיוחדת היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת מאחר והיא גם מקום אליו אנו יכולים להגיע והתייחד עם הנפטר לקיים טקס עילוי נשמה. כדי שמצבה איכותית ומיוחדת תקום אנו זקוקים לחברת מצבות חברת מצבות המתמחה ביצירת מצבות קבורה איכותיות ומותאמות אישית, המסייעות לנו לשמור על זכרו של הנפטר ולהבטיח כי יהיה לו מנוחה ראויה. מצבות מצדה היא בדיוק החברה שאותה תבקשו לפגוש כשהנכם נזקקים לבונה מצבה איכותי שיקים המצבה.

חברת מצבות מצדה מציעה שירות מקצועי ואדיב ללקוחותיה. הצוות המיומן והמנוסה של החברה מתייעץ עם המשפחה ומתאים את המצבה לפי צרכיה, בקשותיה וחזון אותו היא פורסת בפני בוני מצבות מצדה. במצבות מצדה מבינים שכל לקוח הוא ייחודי ושכל מצבה צריכה להיות מותאמת אישית לפי הדרישות המיוחדות שלו. בנוסף, הם נגישים ומוכנים לעזור בכל שאלה או בעיה שעלולה להתעורר במהלך התהליך. 

איכות העבודה: חברת מצבות מצדה מתגאה באיכות העבודה שהיא מספקת. המצבות נבנות מחומרים איכותיים ועמידים, המבטיחים שמצבות יחזיקו לאורך זמן. החברה משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות ובציוד מודרני כדי להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר של המצבות. בנוסף, הם מקפידים על כל פרט קטן ומבצעים עבודה יסודית ומדויקת.

מגוון אפשרויות שעומדות לרשות הלקוחות: חברת מצבות מצדה מציעה מגוון רחב של אפשרויות ללקוחותיה. הם מביאים לפנינו מבחר רחב של עיצובים וסגנונות שונים, מהקלאסי והמסורתי עד המודרני והייחודי. בנוסף, ניתן לבחור במגוון רחב של חומרים כגון אבן, גרניט, שיש, אבני זכוכית ועוד. מגוון אפשרויות כה רחב מבטיח שכל אחד יכול למצוא את המצבה המושלמת עבורו, שמתאימה לטעמו ולסגנון החיים של הנפטר.

הזמנה קלה ונוחה: חברת מצבות מצדה מקלה על הלקוחות את תהליך ההזמנה. באמצעות האתר המקצועי, קל לניווט והידידותי שלהם, ניתן לצפות במגוון המצבות הזמינות ולבחור את העיצוב והחומר המועדף עלינו. ניתן לקבל הצעת מחיר מיידית ולתאם פגישה עם היועץ המקצועי של החברה שהוא בעצם בונה המצבה על מנת להתייעץ ולקבל המלצות אישיות. הם מתחייבים לספק את המצבה בצורה מהירה ויעילה, על מנת להקל על הלקוחות בתהליך הקשה של האבל.

סיכום: חברת מצבות מצדה היא חברה מובילה בתחום ייצור מצבות קבורה איכותיות ומותאמות אישית. הם מספקים שירות מקצועי ואדיב ללקוחותיהם, ומתאימים את המצבה לפי צרכי הלקוח. איכות העבודה שלהם גבוהה ומקפידים על כל פרט קטן. הם מציעים מגוון רחב של אפשרויות לבחירה, ומקלים על הלקוחות את תהליך ההזמנה. 

המלצה שלנו: בחרו בחברת מצבות מצדה והקדישו לאהוביכם את המנוחה הראויה והמתאימה להם.

תוכן מומלץ באתר הסמכותי מצבות מצדה:

הדרך הנכונה למצבה איכותית ועמידה לשנים ארוכות (במחיר משתלם)

סוגי מצבות הקבורה

קטלוג מצבות כללי

קטלוגים של מצבות לפי סוגים, בודדות, משפחתיות, כפולות וקיר

מדריך מצבות (כולל מדריך למחיר מצבה)

מדריך חומרים למצבות (אבנים ושיש למצבות)

תקנות בתי העלמין בישראל

מידע מעודכן (סוף 2023) למצבות וקבורה, חוקים וזכויות

מצבות אונליין

תשובות לשאלות נפוצות על מצבות

בלוג מצבות מצדה

כיצד מחדשים אותיות מצבה חינם


עשוי לעניין אתכם עוד:

רעיונות לעיצוב מצבה

גופנים מומלצים לכיתוב על גבי מצבות

נוסח מצבות משפטים ופסוקים למצבה

מצבות

לקטלוגים באתר

קטלוג מצבות כללי

מצבות בקטלוג מצבות

קטלוג המצבות המיוחדות

קטלוג מצבות סלעים

קטלוג מצבות גרניט שחור

קטלוג מצבות משיש

קטלוג מצבות כפולות

קטלוג מצבות מכפלה (משפחתיות/אחד מעל השני)

מצבות מיוחדות איכותיות בקטלוג מצבות

קטלוג מצבות קיר

המובילה במצבות קיר

עוד קטלוגים של מצבות באתר

קטלוג מצבות בתקציב נמוך באתר

מצבות בתקציב נמוך: אפשר להקים מצבות בתקציבים נמוכים לכל סוגי מצבות הקבורה ומכל סוגי החומרים המשמשים לבניית מצבות קבורה. ראשית נפריח מיתוס ידוע, שמצבות מיוחדות הן בהכרח יקרות - לא נכון, רבות ממצבות המיוחדות זולות ממצבות הקלאסיות, שכן תכנון יצירתי שמערב חומרים זולים יותר בחלקים שאינם בולטים מורידים המחיר. אם כן מצבות בתקציב נמוך ו-מצבות קיר בתקציב נמוך יכולות להיות אף הן מרשימות ומרגשות.


קטלוג מצבות משולבות חומרים לחסכון בעלויות

מצבות משולבות חומרים, דרך יעילה לבנות מצבה מושקעת בעלויות נמוכות משמעותית מאשר בניית מצבות שכולן מחומר יקר. גרניט אדום וגרניט שחור הם חומרים יקרים שכדאי לשקול אפשרות לשילובם בחומרים זולים יותר ועדיין לקבל מצבה מרהיבה המשדרת יוקרה, הוד והדר להנצחה ראויה ומכובדת של המנוח/ה חברה המתמחה במצבות משולבות מתוך מטרה להקל על לקוחותיה היא מצבות מצדה


קטלוג מצבות לבבות - מצבות לב


קטלוג מצבות זכוכית ומצבות משולבות זכוכית

כל הקטלוגים באתר:

קטלוג מצבות כללי

קטלוג מצבות סלעים

קטלוג המצבות המיוחדות

קטלוג מצבות גרניט שחור

קטלוג מצבות גרניט אדום

קטלוג מצבות זכוכית, אבני זכוכית ומשולבות זכוכית

קטלוג מצבות משיש וגרניט אפור

קטלוג מצבות משולבות חומרים לחסכון בעלויות

קטלוג מצבות כפולות

קטלוג מצבות מכפלה (משפחתיות/אחד מעל השני)

קטלוג מצבות קיר

קטלוג מצבות בתקציב נמוך באתר

קטלוג מצבות לבבות - מצבות לב

קטלוג מצבות זכוכית

קטלוגים מצבות חיצוניים מומלצים

מצבות קבורה מכל הסוגים

מצבות קיר

מצבות סלעים


אלו בוני המצבות שיבנו בעבורכם את המצבה שתזמינו מאתנו:

מצבות מצדה

מעט על מצבות מצדה: למצבות מצדה מעל 25 שנות ניסיון בבניית כל סוגי המצבות - מצבות בודדות, מצבות מכפלה, מצבות כפולות, מצבות קיר, ומכל החומרים המשמשים לבניית מצבות - אבן חברון ומאבנים נוספות וסלעים למצבות קבורה, משיש  וגרניט. בוני מצבות מצדה הם הטופ שבין בוני מצבות הבונים מצבות קבורה בישראל. מצבות מצדה מסוגלת להקמת מצבה איכותית בתוך 24 - 48 שעות. מצבות מצדה מתמחרת מצבות במחירים המשתלמים ביותר בתחום מצבות קבורה בארץ תוך שנעזרת בניסיונה הרב בבניית מצבות איכותיות וגם כשנדרשת לספק מחיר הנמוך ביותר ללקוח מקפידה שלא לגרוע מהאיכות ונראות המצבה. 

לאלבום מצבות מצדה לחצו כאן | לאלבומי מצבות מצדה נוספים לחצו כאן


מצבות ברקת

מעט על מצבות ברקת: מצבות ברקת בונה מצבות איכותיות ויפות בהתאמה אישית ובמחירים הוגנים, החל מ 4.000 ש"ח למצבות בודדות, 7.000 ש"ח למצבות כפולות, 4.200 ש"ח למצבות משפחתיות. 


מצבות רעננה

בוני מצבות רעננה בונים, משפצים ומחדשים מצבות וכיתוב למצבות בבית עלמין כפר נחמן החדש ברעננה ובית עלמין קלאוזנר הישן ברעננה ובתי עלמין הנוספים באזור רעננה יותר מ - 30 שנה. מצבות רעננה היא הוותיקה מבין חברות המצבות בעיר רעננה והסביבה.


מצבות אשקלון

מעל 30 שנה של בנייה, שיפוץ ושיקום כל סוגי המצבות, בכל סגנון עיצובי תוך שימוש בכל האבנים, שיש, גרניט וסלעים המשמשים לבניין מצבות, חידוש כיתוב מצבות, החלפת בתי נר כדים ואביזרים למצבות בבתי עלמין בעיר אשקלון ומועצה אזורית חוף אשקלון, הפכו את החברה למובילה בבניית מצבות איכות בעיר אשקלון וביישובי מועצה האזורית חוף אשקלון.


מצבות קיר

מצבות קיר נחשבת למובילה בארץ בתחום מצבות קיר ומתמחה בבניית מצבות קיר (מצבות לקבורת סנהדרין) בעיצובים מרהיבים ומכל החומרים המשמשים לבניית מצבות קיר. מצבות קיר בונה מצבות קיר בכל בתי העלמין בהם מתקיימת קבורת סנהדרין. על כיצד הפכה מצבות קיר למובילה בתחום קראו כאן

מצבות קיר

מצבות פתח תקווה

צוות בוני מצבות מהאיכותיים שנראו בארץ, מסוגלים לבניית מצבות בעיצובים המורכבים ביותר שקיימים בתחום המצבות לקבורה בישראל. החברה מתמחה בכל החומרים המשמשים לבניית מצבות, במהירות ויעילות ומחירי מצבות הטובים בארץ החברה הוותיקה ביותר שפועלת בבית עלמין סגולה, בבית עלמין ירקון לתושבי פתח תקווה ובבתי עלמין הנוספים באזור פתח תקווה.


טיפים במצבות

טיפ הזהב במצבות

מה אפשר לעשות חינם במצבות

כיצד מחדשים כיתוב למצבה חינם

ניקיון מצבות עשה זאת בעצמך חינם

מדריכים מקצועיים מבוני מצבות הטובים בארץ

מדריך מצבות המלא

מדריך מחירי מצבות

מדריך חומרים למצבות

מדריך מצבות קיר

מדריך חומרים למצבות קיר

רעיונות לעיצוב מצבות

כיתוב למצבות רעיונות ונוסחים

גופנים (פונטים) שמתאימים למצבות


גילוי נאות

קטלוג מצבות הוא פרויקט שהוקם ומופעל ע"י אינדקס מצבות הישראלי - אתר מצבה ללא כוונת רווח שבו מרוכזים בוני מצבות האיכותיים והוגנים בישראל. כל בוני המצבות המופיעים באינדקס אינם משלמים אגורה שחוקה כדי להופיע בו, ו/או עמלה כלשהי אחרת לאינדקס. זהו פרויקט חברתי טהור שבא לסייע לאבלים לצלוח את הדרך הקשה שעליהם לעבור עד הקמת המצבה ולקיים את מצוות כבוד המת. 

לאלפון בוני מצבות הרשומים באינדקס מצבות הישראלי

למצבות ובתי עלמין במרכז 

למצבות ובתי עלמין בדרום

למצבות ובתי עלמין בצפון

לעמוד דוגמא של חברת מצבות באינדקס


צרו קשר עם קטלוג מצבות

משרדים: סמטת הכרמל 25 ת"א

טלפון ראשי 053-3936390

מעוניינים שאנו נשוב אליכם? מלאו פרטים כאן| מעט על קטלוג מצבות | קטלוגים מצבות | מצבות מידע שימושי | שאלות תשובות | מחירון מצבות | בוני מצבות המציגים בקטלוג | מצבות בעירך | מצבות גרניט מושלמות | הצעות מחיר |

| אתר קטלוג מצבות |